fbpx

Casual modnie i wygodnie

Twój styl jest odwzwierciedleniem tego kim jesteś. Nie tylko podczas biznesowych spotkań możesz wyglądać dobrze. Kolekcja casual to nowoczesność i klasyka, doskonała na każdą okazję.

Sportowa elegancja

Połączenie sportowego stylu, wygody oraz elegancji stało się alternatywą dla tradycyjnego ubioru. Klienci, którzy prowadzą aktywny tryb życia i cenią sobie mniej oficjalny, oryginalny wygląd na pewno znajdą coś dla siebie w ofercie naszych garniturów o charakterze sportowym.

Nowe trendy

Moda męska, ta szyta na miarę w wydaniu Casual, to w dużym stopniu eksperymentowanie z własnym “JA”, improwizacja i zabawa. Nie zapomnijmy jednak o tym, że mężczyzna się ubiera, nie przebiera 😉

Swoboda

Kolekcja casual przeznaczona jest dla osób, które nie czują się dobrze w mocno sformalizowanym ubiorze. Postaraliśmy się stworzyć garnitury, marynarki oraz koszule, które wprowadzą nutę nonszalancji do Twoich codziennych stylizacji.

Galeria casual

Umów się na spotkanie!

Jako jedyni w Polsce dysponujemy specjalistycznymi samochodami by dotrzeć tam gdzie są nasi klienci. Mobile tailor to : komfort , niezależność dostępność i wygoda.
Szczecin, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Poznań…

Stacjonarnie jesteśmy w Śremie ( 38 km od Poznania ). Na miejscu dysponujemy skanerem 3D, który w 1 s pobiera 52 wymiary Twojej sylwetki. Sprawdź!

T. 501 594 574

Wirtualny spacer

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą przymiarkę

Zadzwoń do nas+48 501 594 574