fbpx

Casual modnie i wygodnie

Twój styl jest odwzwierciedleniem tego kim jesteś. Nie tylko podczas biznesowych spotkań możesz wyglądać dobrze. Kolekcja casual to nowoczesność i klasyka, doskonała na każdą okazję.

Sportowa elegancja

Połączenie sportowego stylu, wygody oraz elegancji stało się alternatywą dla tradycyjnego ubioru. Klienci, którzy prowadzą aktywny tryb życia i cenią sobie mniej oficjalny, oryginalny wygląd na pewno znajdą coś dla siebie w ofercie naszych garniturów o charakterze sportowym.

Nowe trendy

Moda męska, ta szyta na miarę w wydaniu Casual, to w dużym stopniu eksperymentowanie z własnym „JA”, improwizacja i zabawa. Nie zapomnijmy jednak o tym, że mężczyzna się ubiera, nie przebiera 😉

Swoboda

Kolekcja casual przeznaczona jest dla osób, które nie czują się dobrze w mocno sformalizowanym ubiorze. Postaraliśmy się stworzyć garnitury, marynarki oraz koszule, które wprowadzą nutę nonszalancji do Twoich codziennych stylizacji.

Galeria casual

Umów się na spotkanie!

Gotowy na Twój nowy garnitur? Umów się na niezobowiązujące spotkanie w jednej z naszych pracowni. Nie ma Nas w Twoim mieście? Nie ma problemu - jesteśmy mobilni i dostępni w całej Polsce. Zadzwoń lub napisz do nas!

T. 501 594 574

Umów się na spotkanie!