fbpx

Ślub niezapomniane chwile

Bierzesz ślub, jesteś świadkiem, masz przemowę lub wznosisz toast? W tym wyjątkowym dniu wyglądaj i czuj się najlepiej w dopasowanym garniturze od KRUK’s different.

Ślub to dzień, który z pewnością zostanie w pamięci Twojej oraz Twoich bliskich. Zainwestuj w idealny garnitur szyty na miarę, dopasowany do Twoich potrzeb, który będzie służył nie tylko podczas tego szczególnego wydarzenia, lecz także podczas innych okazji.

Garnitur dla Pana Młodego

Oczywiście szyty na miarę – musi podkreślać doniosłość całego wydarzenia. A cała stylizacja niech wyraża pozytywne emocje jakie w tym dniu Wam towarzyszą. Dlatego na wyjątkowe okazje tworzymy wyjątkowe projekty.

Garnitury dla świadków

Zależy Ci na tym, aby Twoi świadkowie oraz najbliżsi przyjaciele wyglądali wyjątkowo? Nic prostszego! KRUK’s different sprawi, że organizacja ślubu stanie się zdecydowanie łatwiejsza. Pomożemy Ci zaprojektować idealne garnitury dla Ciebie oraz Twoich świadków.

Galeria ślub

Umów się na spotkanie!

Jako jedyni w Polsce dysponujemy specjalistycznymi samochodami by dotrzeć tam gdzie są nasi klienci. Mobile tailor to : komfort , niezależność dostępność i wygoda.
Szczecin, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Poznań…

Stacjonarnie jesteśmy w Śremie ( 38 km od Poznania ). Na miejscu dysponujemy skanerem 3D, który w 1 s pobiera 52 wymiary Twojej sylwetki. Sprawdź!

T. 501 594 574

Wirtualny spacer

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą przymiarkę

Zadzwoń do nas+48 501 594 574