fbpx

Strój wieczorowy w blasku gwiazd

Uroczysta kolacja z prezydentem, rozdanie nagród czy może gala z okazji 25-lecia firmy? W stroju wieczorowym od KRUK’s different będziesz czuł się wyjątkowo.

Smoking

Klasyka sama w sobie. Istnieje kilka rodzajów oraz niemal nieskończone możliwości zestawień dodatków. To co na pierwszy rzut oka wyróżnia smoking to wyłogi atłasowe, pasplowane kieszenie oraz guziki obciągnięte atłasem. A w spodniach lampasy… po więcej zapraszamy do naszej pracowni.

Surdut

Niekwestionowany król wśród nietuzinkowych kreacji męskich. Ciekawostka – można go stosować z powodzeniem również podczas imprez dziennych.

Garnitur wieczorową porą

KRUK’s different w swojej ofercie posiada ubrania wśród których znajdzie coś dla siebie na każdy wieczór. Oprócz surdutów i smokingów znajdą Państwo również szeroką gamę garniturów idealnie pasujących do stylizacji wieczorowych. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy klient czuł się wyjątkowo w stroju wieczorowym od KRUK’s different.

Galeria stroje wieczorowe

Umów się na spotkanie!

Jako jedyni w Polsce dysponujemy specjalistycznymi samochodami by dotrzeć tam gdzie są nasi klienci. Mobile tailor to : komfort , niezależność dostępność i wygoda.
Szczecin, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Poznań…

Stacjonarnie jesteśmy w Śremie ( 38 km od Poznania ). Na miejscu dysponujemy skanerem 3D, który w 1 s pobiera 52 wymiary Twojej sylwetki. Sprawdź!

T. 501 594 574

Wirtualny spacer

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą przymiarkę

Zadzwoń do nas+48 501 594 574