fbpx

Kolekcja

Garnitury

Od ponad 20 lat zajmujemy się szyciem garniturów made to measure oraz semi bespoke. Doświadczenie naszych mistrzów krawieckich specjalizujących się w miarowym szyciu garderoby męskiej, pozwala na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Marynarki

Decydując się na zakup naszej marynarki masz pewność, że otrzymasz wysokiej jakości produkt, który będzie odzwierciedlać Twój charakter podczas biznesowych spotkań i wyjść z przyjaciółmi przez wiele lat.

Koszule

W koszuli od KRUK’s different poczujesz się wyjątkowo. Perfekcyjne dopasowanie, dbałość o szczegóły oraz fason dobrany do Twojej sylwetki – te trzy elementy sprawią, że już nigdy nie wrócisz do źle dobranej garderoby.

Elegancja niejedno ma imię. Jej podstawę stanowią odpowiednie spodnie, które wcale nie muszą być tylko tłem dla marynarki. Dzięki naszej szerokiej ofercie rutyna nie będzie Ci straszna!

Kruk’s different ma w swojej ofercie spodnie w fasonach o kraju klasycznym, slim oraz chino.

Umów się na spotkanie!

Jako jedyni w Polsce dysponujemy specjalistycznymi samochodami by dotrzeć tam gdzie są nasi klienci. Mobile tailor to : komfort , niezależność dostępność i wygoda.
Szczecin, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Poznań…

Stacjonarnie jesteśmy w Śremie ( 38 km od Poznania ). Na miejscu dysponujemy skanerem 3D, który w 1 s pobiera 52 wymiary Twojej sylwetki. Sprawdź!

T. 501 594 574

Wirtualny spacer

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą przymiarkę

Zadzwoń do nas+48 501 594 574