fbpx

Marynarka szyta na miarę Twoich oczekiwań

KRUK’s different to gwarancja najwyższej jakości obsługi , niespotykanych tkanin, autorskich projektów, mistrzostwa krawieckiego jednym zdaniem marynarka szyta na miarę to spełnienie Twoich oczekiwań w każdym najdrobniejszym aspekcie projektu.

Czy wiesz, że?

Semi-bespoke – to technika w której garnitur powstaje przy pomocy całkowicie nowego, niepowtarzalnego wzoru, stworzonego na podstawie potrzeb klienta i jego wymiarów. Nie korzysta się z bazowego modelu, ani nie modyfikuje się istniejących fasonów – cały proces szycia garnituru podporządkowany jest wymaganiom klientów.

Indywidualny styl

Tak to chcemy wspólnie z Tobą osiągnąć szyjąc dla Ciebie na miarę. Bo każdy z nas jest inny.

Wykończenie

Marynarka szyta na miarę to 111 elementów. Każdy detal ma znaczenie, od podszewki, Columbi czy sposobu wykończenia dziurek. A Ty na wszystko masz wpływ

Mix&match

Od klasycznej marynarki do casualowej – projektujemy marynarkę tak aby miała wiele zastosowań w różnych okolicznościach. Wystarczy zmienić tylko detal.

Guziki

To oczywiste, że marynarkę wykańczamy z pełną możliwością doboru koloru nici, materiału podszewki, rodzaju klapy i kieszeni. W KRUK’s different masz jednak również możliwość wyboru unikalnych rodzajów guzików m. in. z orzecha kamiennego, rogu bawolego, metalowe, drewniane, z masy perłowej to tylko kilka z surowców z których korzystamy przy produkcji guzików Kruk’s different.

Szycie na miarę Twoich oczekiwań

Od biznesowych marynarek, do weekendowych stylizacji – najnowsza kolekcja KRUK’s different to połączenie niezastąpionej klasyki oraz miejskiego szyku. Odkryj ją już dziś!
Prezentowana kolekcja to tylko wycinek możliwości jakimi dysponujemy, aby spełnić twoje oczekiwania. Pełną paletę fasonów i materiałów poznasz w trakcie wizyty w naszej pracowni.

Usługi Poznaj unikalny zestaw

Hospitality

Jeśli potrzebujesz informacji o produktach, dopasowaniu ubioru do Twojej sylwetki lub chciałbyś skorzystać z porady stylisty, umów się na spotkanie z naszym doradcą.

Gwarancja komfortu

Zostawiamy zapasy krawieckie, z których w każdej chwili możesz skorzystać, gdy Twoja sylwetka się zmienia - bezpłatnie.

Dojazd do klienta

Oferujemy spotkania w terminach oraz miejscach przez Państwa wybranych. Nasi eksperci dojadą w wyznaczone miejsce i skompletują niezbędne informacje.

Umów się na spotkanie!

Jako jedyni w Polsce dysponujemy specjalistycznymi samochodami by dotrzeć tam gdzie są nasi klienci. Mobile tailor to : komfort , niezależność dostępność i wygoda.
Szczecin, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Poznań…

Stacjonarnie jesteśmy w Śremie ( 38 km od Poznania ). Na miejscu dysponujemy skanerem 3D, który w 1 s pobiera 52 wymiary Twojej sylwetki. Sprawdź!

T. 501 594 574

Wirtualny spacer

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą przymiarkę

Zadzwoń do nas+48 501 594 574