fbpx

Spodnie szyte na miarę

Elegancja niejedno ma imię. Jej podstawę stanowią odpowiednie spodnie, które wcale nie muszą być tylko tłem dla marynarki. Dzięki naszej szerokiej ofercie rutyna nie będzie Ci straszna!

Kruk’s different ma w swojej ofercie spodnie w fasonach o kraju klasycznym, slim oraz chino – oczywiście szyte na miarę!

Czy wiesz, że?

Pierwsze spodnie chino nosili Brytyjscy żołnierze w Indiach. Na początku były koloru beżowego, a obecnie występują w całej gamie kolorystycznej.

Rola spodni w modzie męskiej

Dobrze dobrane spodnie nie mają być głównym elementem ubioru, lecz tłem, idealnym uzupełnieniem wyglądu mężczyzny. Powinny zachować doskonały wygląd bez względu na to czy mężczyzna stoi lub się porusza – jest to jedna z podstawowych zasad przy szyciu spodni na miarę.

Dopasowanie

Idealnie uszyte spodnie powinny układać się do naturalnego kształtu ciała mężczyzny. Najszersze w pasie, zwężające się aż do kostek bez nadmiaru tkaniny powodującej marszczenie się fasonu. Jednocześnie muszą być na tyle luźne, aby umożliwić swobodne poruszanie się.

Znajdź najlepszy fason

Wiemy jak pozornie prosty wybór spodni okazuje się być utrapieniem. W KRUK’s different nie tylko uszyjemy na miarę ale również dobierzemy odpowiedni fason, ale także podpowiemy do czego można je nosić.

Szycie na miarę Twoich oczekiwań

Spodnie na każdą okazję – najnowsza kolekcja KRUK’s different to połączenie niezastąpionej klasyki oraz miejskiego szyku. Odkryj ją już dziś!
Prezentowana kolekcja to tylko wycinek możliwości jakimi dysponujemy, aby spełnić twoje oczekiwania. Pełną paletę fasonów i materiałów poznasz w trakcie wizyty w naszej pracowni.

Usługi Poznaj unikalny zestaw

Hospitality

Jeśli potrzebujesz informacji o produktach, dopasowaniu ubioru do Twojej sylwetki lub chciałbyś skorzystać z porady stylisty, umów się na spotkanie z naszym doradcą.

Gwarancja komfortu

Zostawiamy zapasy krawieckie, z których w każdej chwili możesz skorzystać, gdy Twoja sylwetka się zmienia - bezpłatnie.

Dojazd do klienta

Oferujemy spotkania w terminach oraz miejscach przez Państwa wybranych. Nasi eksperci dojadą w wyznaczone miejsce i skompletują niezbędne informacje.

Umów się na spotkanie!

Jako jedyni w Polsce dysponujemy specjalistycznymi samochodami by dotrzeć tam gdzie są nasi klienci. Mobile tailor to : komfort , niezależność dostępność i wygoda.
Szczecin, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Poznań…

Stacjonarnie jesteśmy w Śremie ( 38 km od Poznania ). Na miejscu dysponujemy skanerem 3D, który w 1 s pobiera 52 wymiary Twojej sylwetki. Sprawdź!

T. 501 594 574

Wirtualny spacer

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą przymiarkę

Zadzwoń do nas+48 501 594 574